O projekcie
Konkurs
Dokumenty do pobrania
Lokalni ambasadorzy FIO
Ogłoszenia
Kontakt
 
   
 
 

OGŁOSZENIA

zDolny Śląsk Lokalnie - wydłużenie naboru wniosków!

Szanowni Państwo, informujemy, że nabór wniosków w konkursie zDolny Śląsk Lokalnie został przedłużony do 30 września (do godz. 15:00). Szczegóły i tryb składania wniosków znajdują w Regulaminie Konkursu zDolny Śląsk Lokalnie (zakładka Dokumenty do pobrania). Zapraszamy do składania wniosków! zDolny Śląsk Lokalnie - nabór wniosków!zDolny Śląsk Lokalnie - nabór wniosków!

Ogłaszamy nabór wniosków w konkursie zDolny Śląsk Lokalnie. Od 1 września do 22 września (do godz. 15:00) można składać wnioski na inicjatywy oddolne, rozwój organizacji i patronów przedsięwzięć lokalnych, w ramach konkursu dla grup nieformalnych i samopomocowych, młodych organizacji pozarządowych oraz patronów grup z terenu województwa dolnośląskiego. W ramach konkursu w 2017 roku zostanie rozdysponowane 430 000 zł dla min. 85 wnioskodawców w formie dotacji do 5 000 zł.

Szczegóły i tryb składania wniosków znajdują się w Regulaminie Konkursu zDolny Śląsk Lokalnie (zakładka Dokumenty do pobrania).

Wnioski należy składać za pośrednictwem Generatora wniosków dostępnego w zakładce Konkurs.

Zapraszamy do skorzystania z Instrukcji składania wniosków zDolny Śląsk Lokalnie. Uwaga! Aktualizacja Regulaminu Konkursu zDolny Śląsk Lokalnie oraz Karty oceny formalnej (dotyczy terminu realizacji działań).


 
 
 
 

Projekt zDolny Śląsk Lokalnie współfinansowany jest ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich realizowanego
przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej oraz ze środków własnych Operatorów.